سکوت سرشار از نگفته هاست و نا گفته ها پر بها ترین داشته هاست . . .

امروز: یکشنبه، 3 بهمن 1395


وب سایت تفریحی سرگرمی

پرتال تفریحی سرگرمی آراهه

+ فروشگاه - آراهه همیشه آشنا - همیشه با شما

مطالب ویژه

تبلیغات در آراهه دات آی آر

 
حضور موفق در عرصه تجارت، نیازمند بهره‌گیری از وسایل و ملزومات خاص عصر تحول نوین می‌باشد. در این راستا شبکه جهانی اینترنت بعنوان یک آیتم موفق تبلیغاتی در شخصی‌ترین حریم خصوصی افراد در سیل عظیم اقتصاد الکترونیکی با میلیون ها نفر استفاده کننده و میلیاردها دلار سرمایه، انتخاب مدیران هوشمند و تواناست.

سایت آذرشین دات کام | پرتال تفریحی،سرگرمی، اجتماعی٬ یکی از برترین سایت های تفریحی،سرگرمی، اجتماعی می‌باشد که به دلیل محیطی جذاب و صمیمی و با بهره گیری از امکانات مناسب توانسته روز به روز پله های پیشرفت را طی کرده و به جایگاه مناسبی در بین سایت های تفریحی،سرگرمی، اجتماعی دست یابد و هم اکنون با داشتن تعداد زیادی بازدید کننده مکانی مناسب برای معرفی کالا و خدمات شماست.


شرایط پذیرش تبلیغات:

فرمت های قابل پذیرش: JPG - GIF - PNG - SWF  


۱- استفاده از تصاویر غیر اخلاقی در تصویر تبلیغاتی قابل پذیرش نمی باشد.

۲- از پذیرش سایت های سیاسی٬ غیراخلاقی معذوریم.

۳- تمامی محتوای سایت تبلیغ دهنده باید متناسب با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

۴- چنانچه سایتی پس از تبلیغ بازدیدکننده را به سایت هایی که ما از پذیرش آن معذوریم هدایت کند تبلیغ مورد نظر حذف و مسئولیت خسارت آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

۵- پس از سفارش تبلیغ و پرداخت مبلغ٬ تبلیغات شما تا پایان زمان نمایش بر روی سایت قرار خواهد گرفت و در این مدت تبلیغ دهنده قادر به فسخ قرارداد تبلیغ نخواهد بود.

۶- از پذیرش سایت های مشابه معذوریم.


 
جهت سفارش و دریافت قیمت های پنل های تبلیغاتی فقط و فقط از طریق فرم تماس با ما می توانید با ما جهت تبلیغات ارتباط برقرار کنید.

* همچنین قابل ذکر است چون سایت آذرشین دات کام صرفا برای خدمت به مردم و انجام کمک های خیر خواهانه تاسیس شده است به مراکز خیره و ... تخفیف های ویژه داده شده خواهد شد.